“Suured tänukummardused, et meie erilise päeva aitasite imeliseks muuta!”

Paju Villa

“Oleme väga rahul, et usaldasime oma pulmapäeva dekoreerimise Luigelilledele. Kõik oli tehtud täpselt nii nagu kokku leppisime ja tulemus sai imekaunis. Tegemist on asjalike ja vastutulelike floristidega.”

Elina ja Martin

Anija mõis

“Tahtsin tänada teid imeliste kaunistuste eest, mis olid meie pulmapäeval! Kõik oli nii nagu tahtsime!”

Anna ja Janek (foto: Anastassia Šehali)

Paju Villa

“Teiega oli väga hea ja lihtne suhelda. Kogu suhtlus oli väga kiire ja operatiivne. Kõik meie soovid täitsite väga täpselt ja kõik meie kokkulepped pidasid punkti pealt.

Lilleseaded postamentidel ja kaarel olid imetabased. Samuti pruudikimp. Kõik need lilled kaunistasid meie kodu veel nädalapäevad hiljemgi.”

Kolga mõis

“Koostöö Luigelilledega oli imeline. Nad on avatud, rõõmsameelsed ja vastutulelikud. Meie ideedele pakkusid nad juurde enda mõtteid, lahendusi. Me ei muretsenud kordagi dekoratsioonide pärast. Tulemus oli täpelt see, mida soovisime! Aitäh teile!”

Liisi ja Johann-Gustav

Jaani kirik ja Küla Villa

“Oleme absoluuutselt vaimustuses sellest, mis kaunistused tegite!

Suur, suur aitäh!”

Gerdu ja Reigo

Hindreku talu

“Heli ja naiskond,

Meie poolt suured suured tänud ja kummardused nii imelise töö eest! Koostöö teiega sujus imeliselt ning mõistsite minu visiooni nii pruudikimbu kui ka kogu ruumi dekoreerimisel täiuslikult! Kniks ja kraaps, et tulite meile viimasel minutil appi!”
Kadi-Riin ja Magnus

Fotografiska

Oleme väga tänulikud, head Heli ja Õivi, teie avatud meele, lahke toetuse, positiivse lähenemise ja professionaalsete soovituste eest meie pulmapäevaks. Teiega oli hoogne ja lõbus ning me kogesime, et hoiate oma valdkonda me suurpäeval kindlates kätes. Sai ülikaunis ning meeldejääv pidu toredate tegijate ja armsate omastega ning ülivõrdes tagasisidega deko ja kujunduse osas. Teid soojalt soovitades kanname kaasas mõtet veel mõnel järgmisel sündmusel muuta kaunis kaunimaks Luigelillede õite ja õiehaldjate ideede abil.

Katrin ja Tarvo

Kõltsu mõis

“Suured tänud väga imelise töö eest!

Me oleme väga õnnelikud, et meie kõige tähtsama päeva kaunistamise just teie kätte usaldasime. Kõik oli nii ilus ja me jäime väga rahule. Lilled võtsime järgmiseks päevaks saunamajja kaasa ja peale seda koju. See oli nii üllatav, et kõik lilled sellele pikale reisimisele nii hästi vastu pidasid ja kodu kaunistasid ka veel pikka aega. Muidugi ei saa mainimata jätta neid imearmsaid mesilaste kujukesi ja pulmaametite märke. Suur aitäh, et nendega ka tegelesite. Kindlasti soovitame teid kõikidele tuttavatele, sest teie peale saab kindel olla ja te suudate imeliselt kõik ideed teostada. Tulemus oli veel kordades parem, kui oleksime osanud oodata.”

Anette Isabel & Mattias

Endla talu

“Oleme väga rahul Heli ja Õivi kaunistuste ja töö eetikaga.

Üle kõige meeldis meile, et nad pulmapäeval nii ettevõtlikud olid ja aitasid sättida lilli kus vaja. Kommunikatsioon oli ka täitsa super, ei olnud ühtegi muret pulmapäeval. Nad toimetasid täiesti iseseisvalt ja andsid meile teada kuidas läheb. Ei mingit muret ega stressi.
Kaunistused olid väga ilusad ja eriti meeldis, et neil olid oma ideed kauni tervikpildi loomiseks.”

Estell & Shayez

Dominiiklaste klooster

“Koostöö Luigelilledega oli super ja me jäime väga rahule! Meile meeldis nende oskus kuulata ja arvestada meie mõtete ja ideedega, kuid samas lisada täiendusi ka enda poolt. Nad oskasid tajuda meie pulma stiili ja kõik peokoha dekoratsioonid/ floristika ja pruudikimbu ülimalt hästi selle järgi seada. Võib välja tuua super ilusa altari, mis tõi palju rõõmu nii meile kui külalistele. Kindlasti soovitame oma sõpradele ja tuttavatele, sest nende maitset võib alati usaldada.

Aitäh Luigelilledele, et nad muutsid meie pulmapäeva nii ilusaks ja meeldejäävaks!”
Laura & Aleks

Liipa Talu

“Heli ja Õivi on imeliselt toredad ja aitasid lilledega meie pulmapäeva peosaali muuta eriti meeldejäävaks. Koostöö sujus super hästi – kohtusime planeerides vaid korra peopaigas ja usaldasime kogu kujunduse tegemise neile. Lilleseaded olid väga kaunid ja meeldisid ka kõikidele külalistele. Kindlasti soovitame nende teenust!”

Annika & Ahti

Alleksi Peomaja

“Suured tänud imeilusate kaunistuste eest! “

Hanne & Martin

Paju Villa 

Armsad Heli ja Õivi

“Väga tänan Teid suurepärase töö eest! Teie kaunistused panid I-le täpi ja kirsi tordile “

Margrit & Mihkel

Jõesuu turismitalu, Tartumaal

Armsad Heli ja Õivi

“Aitäh teile, tõsiselt – meie pulma lilleseaded olid i-me-li-sed! Isegi ilusamad kui minu Pinterestist ammendatud inspiratsioonid. Me tassisime muidugi lauaseade koju kaasa ja magamistoas on juba mitmendat päeva nii mõnus lõhn. Aitäh!”

 

Reelika & Oskar

Lepiku külalistemaja Kabila külas

“Pulmapidu õnnestus väga hästi ja veel takkajärgi tänud kena pruudikimbu eest, see meeldis väga!”

Õnnelik noorpaar

Rapla kirik

“Täname! Pidu läks suurepäraselt korda!”

Hanna & Gertis

Kodutalu õu

“Aitäh! Kõik oli väga ilus!”

Alina & Aleksei

Männiaru  Puhkemaja

“Kohe palju kergem hakkas, et leidsime professionaalsed tegijad ning ei pea enam ise pead vaevama. Aitäh!”

Anneli & Jaanus

“Kõik oli imeilus! Külalised kiitsid väga. Kindlasti soovitame oma tuttavatele, sõpradele”

Merle & Roger

Tallinna Lillepaviljon 

“Suur-suur aitäh teile. Te olete imelised! Tabasite me visiooni ja soove väga hästi. Me oleme väga õnnelikud!”

Kadi & Rainer

Endla Talu valge küün

“Lihtsalt vau-vau-vau! Esiteks rabas mind ennast jalust, kui kauniks suutsid Heli & Õivi peopaiga teha, aga ka külalised imetlesid ja kiitsid taevani! Aitäh teile taevalikult ilusate dekoratsioonide ja seadete eest! Ilma teieta ei oleks pulmapidu kindlasti nii maagiline olnud.”

Tuuli & Karl

Vanamõisa Vabaõhukeskus

“Jäime lillede ja dekoratsioonidega väga rahule! Meeldiv ja professionaalne suhtlus. Said täpselt aru, milline oli meie nägemus ja soov. Soovitan kindlasti! “

Greete & Rene

Endla Talu

” Kallid Heli ja Õivi! Ja ongi meie imeilus nädalavahetus möödas. Meenutamaks seda, on veel kaunid lilled siin kodus ja esimesed saadud pildid. Kõik oli imeilus. Jäid rauhule nii noorpaar kui külalised. Ja nii see pidigi minema, see oli eesmärk!”

Kärt & Mikko

Vihterpalu mõis

“Luigelillede poolt tehtud seaded olid lummavalt kaunid ja omanäolised ning ületasid igakülgselt meie ettekujutust. Saime nautida lillede ilu veel pikka aega oma koduski. Koostöö sujus suurepäraselt ja julgeme Luigelilli soovitada igale noorpaarile, kes hindab lilleilu.”

Kairi & Alo

Saku mõis

“Luigelilled tegi meie päeva uskumatult ilusaks! Piisas vaid paarist juhendist ja ideest ning kogu kontseptsioon sündis neil justkui lendleva kergusega. Sain 100% keskenduda päeva nautimisele, sest kõik pulma kaunistused valmisid õige- aegselt ning olid veel kaunimad kui oskasin jutu põhjal ette kujutada! Meie pulmas oli väljakutseks see, et tseremoonia ja pulmapidu toimusid erinevates kohtades, kuid Luigelillede jaoks ei olnud see midagi ületamatut, pigem jäi mulje, et nad nautisid seda väljakutset. Kui tahad enda pulma just enda näolisena ning uskumatult kaunina, siis soovitan kindlasti Luigelillede poole pöörduda!”

Merilyn & Madis

Vanamõisa Vabaõhukeskus

“Me jäime ise seadetega väga rahule, altar ja muud seaded meie hinnangul IMELISELT tehtud ja toonid olid kõik nii nagu ette kujutasin! Täname teid veelkord! Ja kindalsti soovitaks teid, oleme ka seda juba teinud 🙂 koostöö sujus ka meie poolt vaadatuna vâga hästi! Ja altar oli ka külaliste lemmik 🙂 “

Liia & Tarvi

Eagle restoran Pärnus

“Meile väga meeldisid Teie kaunistused, ma pole oma silmadega nii kauneid kimpe mitte kunagi näinud. Ausalt. Imelised! Kõik läks väga sujuvalt ja kindlasti ma soovitaks Teid sõpradele/tuttavatele. “

Vreni & Vello

Vihula Mõis

“Heli ja Õivi kaunistasid meie pulma suurepäraselt. Tulemus oli võrratu ja ületas meie igakülgsed ootused. Koostöö enne ja pärast pidu oli meeldiv ja sõbralik.”

Triin & Marek

Ööbiku Gastronoomiatalu

“Luigelilled dekoreeris meie pulma ja tulemus oli täpselt see, mida olime soovinud. Heli ja Õivi arvestasid täpselt meie peo- ja laulatusekohaga ning lõid nii ilusad lahendused – täpselt mitte liiga palju ja mitte liiga vähe. Ma olin oma pruudikimbu pärast veidi ärevil, kuna see oli ainus asi, mida ma enne pulmapäeva näha ei saanud nii, et mul paluti veel pilte saata veel nädal-kaks enne ja tulemuseks oli mu pruudikimp lihtsalt täiuslik. Lauakaunistused, pruutneitsikimbud, poiste taskulilled, laulatusekaar (tehtud kusjuures ülesriputatud kalavõrkude peale!) olid nii harmoonilised ja sobisid ülejäänud kujunduse ja keskkonnaga nagu valatult. Üldse sujus koostöö kogu kuue kuu jooksul väga sujuvalt ja mul oli nii hea meel, et ma ei pidanud lillede pärast muretsema. Soovitan palavalt!”

Lisanna & Kevin

Käsmu Meremuuseum

“Meie pulm jäi imeline! Koostöö sujus suurepäraselt ja tegijad on tõelised oma ala professionaalid. Soovitame soojalt!”

Inga & Urmas

Glehni loss

“Armsad Heli ja Õivi dekoreerisid meie talvise pulma Botaanikaaias ja Saku mõisas nii, nagu oleksime sattunud tõelisesse muinasjuttu. Seda oli palju palju rohkem, kui olime ette kujutanud. Ülimalt mõnus koostöö inimestega, kes panustavad südamega.” 

Kaili & Erki

Saku mõis ja botaanikaaed

“Tahame tänada imetoreda pulmapäeva eest! Saime külalistelt palju positiivset tagasisidet, et saal oli vastupandamatult stiilne ja kaunis. Minule isiklikult meeldis väga fotoraam õues.”

Iris & Reimo

Endla Talu

“Tellisime kôik oma pulmakaunistused – pruudikimbu, peigmehe rinna-, auto- ja kirikukaunistused ning peokoha ikebaanad nii, et andsime Helile vabad käed ja ta tegi kôik omast heast maitsest, arvestades, mis sobib meie stiili, riietuse ja karakteriga. Nii oli lilleteema ka meile endile pulmas üllatuseks, õnneks küll igati postiivses võtmes, sest jäime kõigega väga rahule:) Soovitame julgelt ja pöördume järgmine kord mis iganes ürituse puhul kindlasti taas Luigelillede poole! Kõvad ja maitsekad tegijad!”

Maire & Marko

Kernu mõis

“Armas Heli. Meie oleme Sulle südamest tänulikud imelise kunstiteose eest!!! Kõik oli muinasjutuliselt kaunis. Lihtsalt super, aitäh:)”

Ingrid & Ivo

Kernu mõis

“Kõik oli väga ilus, super lausa! Külalised kiitsid väga lilleseadeid ja pruudikimpu. Isegi õnnepalees kiideti seda! Me jäime väga rahule! Kiidusõnu ei jätku nii palju.”

Sandra & Elmo

Kurtna Peo- ja Puhkekeskus

“Soovitan kindlasti Luigelille teenust kõigile, kellel vaja ürituse jaoks imelisi lilleseadeid. Ma ei tea just lilledest palju, kuid pruudina peas oli mingi kujutlus ja Luigelilled tegid kõik teoks. Koostöö oli väga meeldiv ja sain alati helistada ja küsida, kui tekkis vajadus. Usaldasin valikud seadete ja kaunistuste osas täielikult floristile ja külalised olid rabatud. Lisaks lilleseadetele, kaunistasid Luigelilled ka kogu saali muude kaunistustega ja tegid imelised toolilipsud. Suured tänud Helile ja Õivile, kes tegid meie pulmapaiga maagiliseks! “

Doris & Lincoln

Laitse Graniitvilla

“Einoh, väga meeldis. Kõik kiitsid ja igal juhul soovitaks!”

Eero & Ailen

Endla talu

“Koostöö sujus suurepäraselt. Soovitada julgeme väga julgelt:)!”

Alo & Ketlin

Saku mõis