Floristi teenus pulmadeks

Pulmad on elu üks pidulikum ja tähtsaim sündmus. Mul on hea meel Sinu elu tähtsaim sündmus kaunite lilleseadetega veelgi pidulikumaks muuta. Olenemata sellest, kas teil on plaanis korraldada suur pulmapidu või  tagasihoidlik laulatus, kaunid ja läbimõeldud lilleseaded lisavad sündmusele pidulikkust ja muudavad need kaunimaks.

Floristi oskused ja kogemused mängivad suurt rolli, et  pruudikimp, peigmehe rinnaseade ja ka autokaunistused  oleksid kindlas stiilis, harmoneeruksid omavahel ning ka peokoht saaks vääriliselt ja stiilselt kaunistatud.

Pulmapeo puhul on tegu kahe inimese ühe elu kaunima sündmusega, niisiis on oluline hea  koostöö noorpaariga, et tulemuseks oleks meeldejääv ja kaunis pidu.  Parima tulemuse tagamiseks tasuks floristiga võimalused ja soovid läbi rääkida võimalikult varakult. Lilleseadete tegemisel arvestab florist nii seda, mis on pruudi lemmiklill ja värv, milline on pruudikleidi stiil ning kus pulmad toimuvad ja milline on peo stiil.

Pulmakaunistuste ja pruutkimpude tellimiseks võtke minuga ühendust!

tel. 52 61 413, e-kirja teel heli@luigelilled.com või täitke palun juuresolev vorm.

 

NB! Teie edastatud andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele ja kasutatakse ainult küsitud teenuse pakkumise tegemiseks. Tutvu meie privaatsuseeskirjadega siin.